You are here: صفحه اصلی محصولات آبنمای دیجیتال

آبنمای دیجیتال

آب، نعمت بی نظیر خداوند، جلوه زیبائیها و اساس زندگی در جهان هستی است. اگر نباشد حس تماشا و لذت مفهومی ندارد.آبنمای دیجیتال سیستمی یکپارچه را ارائه میدهد، که با استفاده از آب می توان تصاویر و متن را به شیوه ای جذاب و ماندگار به مخاطب ارائه نمود.

آنچنان که لذت حضور در کنار آبشارها، صدای دلنشین قطرات باران، طراوت آب و گردش اطلاعات بصری را با هم تجربه خواهید کرد. در پرده آبی شکل گرفته، ریزش آب پیام و مفاهیم متعددی را نمایش می دهد که به دلیل همراه بودن ریزش آب با این مفاهیم، این پیام ها در اذهان ماندگار خواهند شد، و دريچه اي نو براي تبليغات و ارائه مطالب به روي مخاطب مي گشايد.

آبنمای دیجیتال چیست؟

آبنمای دیجیتال پرده نمایشی مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرحها و انیمیشن های متعددی را شکل می دهد، و می توانصدها کاربرد متنوع داشته باشد.در این آبنما برای ایجاد تصاویر و متن از هیچ صفحه شیشه ای  یا چیزی شبیه آن استفاده نمی شود و تنها با استفاده از برش دقیق آب توسط نازلهای حساس دستگاه، تصاویر و متن به وجود می آیند.

  سیستم آبنمای دیجیتال بصورت پكيج هايی بطول تقریبی 70 سانتی متر طراحی شده که با كنار هم قرار دادن اين پكيج ها، دستگاه می تواند از 4 تا 30 متر گسترش يابد.

 

   

 

  سیستم کنترل:
•    سیستم کنترل تمامی کارهای دستگاه از قبیل آبگیری، پخش و ويرايش اطلاعات، زمانبندی روشن و خاموش شدن دستگاه، کنترل سنسورها و... را به عهده دارد. برخی از قابلیت های سیستم کنترل به شرح زیر می باشند:

•    صفحه تاچ اسکرین به همراه ال سی دی گرافیکی رنگي، که موجب سهولت کارکرد با دستگاه شده است وکاربر به راحتی می تواند از منوها و امکانات دستگاه استفاده نماید. همچنین هنگام پخش اطلاعات بر روی آبنما کاربر می تواند تصاویر پخش شده را بطور همزمان بر روی ال سی دی مشاهده نماید.
•    زمان خاموش و روشن شدن قابل برنامه ریزی : بطوريكه کاربر می تواند زمان های کار دستگاه را مشخص نماید، در اینصورت دستگاه در ساعت مشخص شده روشن و خاموش می شود.
•    دستگاه کنترلر دارای دو عدد ورودي usb استاندارد می باشد که می تواند به تمامي دستگاه هاي داراي اين كابل (كي برد، دوربين، هارد و...) متصل شود،  اطلاعات نمایشی که بصورت فایل تصویری BMP می باشد را در خود نگه می دارد و دستگاه هنگام پخش از آن استفاده می نماید.
•    قابلیت اولویت بندی و حذف و اضافه کردن اطلاعات نمایشی : این عملکرد شما را قادر می سازد تا هنگامی که اطلاعات نمایشی توسط حافظه به دستگاه منتقل شد، بتوانید اولویت پخش و تعداد تکرار هر فایل را تعیین کنید، همچنین فایلهای ناخواسته را حذف نمائید.
•    نرم افزار اختصاصی این آبنما توسط متخصصان شرکت طراحی شده و بر پایه سیستم عامل windows CE بوده و هر کاربری براحتی می تواند با سیستم کنترل دستگاه کار کند.  

 

 

 سیستم صوت:میکس صوت با تصویر نمایشی بر روی آب بطور همزمان (کیت صوت)

بتازگی متخصصان شرکت پخش همزمان صوت با تصویر نمایش داده شده بر روی پرده آب رابه آبنماهای شرکت اضافه نموده اند که این امر علاوه بر جلوه بصری جلوه سمعی هم به آبنما داده و با استقبال چشمگیر مشتریان ارجمند روبرو شده است.

سیستم نور پردازی:
دستگاه آبنمای دیجیتال مجهز به نوعی سیستم پیشرفته نور پردازی باینری است، از ویژگیهای مهم این سیستم میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1.    قابلیت تعیین رنگ هر پیکسل از تصویر BMP داده شده به دستگاه و تولید رنگ آن پیکسل: این بدین معنی است که آبنما در یک لحظه می تواند ترکیبی از رنگها را برای هر قسمت از صفحه نمایش داشته باشد.
2.    نگهداری رنگ در طول نمایش هر پیکسل: توسط این سیستم رنگ قطرات آب از زمان خروج از نازل تا زمان ریخته شدن در مخزن روشن نگه داشته می شود، که موجب می شود در کل صفحه نمایش رنگ هر پیکسل ثابت نگه داشته شود .
3.    سیستم خاموش اتوماتیك: توسط این سیستم RGB LED هر قسمت از صفحه آبنما  در هر لحظه که خالی باشد و تصویری نداشته باشد، خاموش می گردد، که موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای (تا 50 درصد) در برق مصرفی می شود.

  سیستم آبگیری خودکار:

در صورتی که مخزن دستگاه به آب شهر یا مخزنی دیگر متصل شود، سیستم بطور خودکار آب تبخیر شده را به دستگاه وارد می نماید. و این ویژگی در نمونه سالنی بسیار مفید خواهد بود، و ديگر نیازي به ساخت مخزن یا حوضچه آب نمي باشد و بدون هیچگونه تغییری در مکان مورد نظر می توان دستگاه را نصب و حتی جابجا نمود.

سیستم فیلترینگ:

با تعبیه این سیستم بر روی دستگاه، آب سیکل شده کاملاً فیلتر شده تا هرگونه گرد و غبار یا ضایعه خارجی وارد دستگاه نشده و عمر کارکرد نازل های دستگاه بیشتر شود.

كاربردها:
پرده های آبی شکل گرفته در آبنمای دیجیتال، پیام ها و مفاهیم گوناگونی را به مخاطب ارائه می دهد، که به دلیل همراه بودن ریزش آب، این مفاهیم در اذهان ماندگار خواهند شد. که این موضوع از اهمیت ویژه اي درمیزان فروش یک محصول، خدمات و هر آنچه که می خواهید برخوردار است.
آبنمای دیجیتال صدها کاربرد منحصربه فرد دارد ازقبیل: کنسرتها، جشن ها، معرفی محصولات، نمایشگاهها، سالن ها و لابي هتل ها، مراکز تجاری، اداری، تفرج گاهها، رستورانها، بانک ها، بیمارستانها، مراکز دانشگاهی، میادین شهری و...
بطور کلی می توان از این بیلبورد آبی بجای بیلبورد شهری استفاده نمود، و هر کجا که شما به یک ابزار قوی برای تبلیغ و برجسته نمودن پیامتان احتیاج داشته باشید به کمکتان بیاید.

 
           
Arabic        English        Persian